Bruslení/plavání 15. 2.

12.02.2015 22:05

V tomto ne příliš pěkném zimním počasí máme ve zvyku pořádat výlet bruslení/plavání - přidejte se k nám!:-)

POZOR! Vyjímečně se výlet bude konat v neděli!
Posaďte, prosím, děti na autobus, který jede v 8.55 od obecního úřadu a zaplaťte jim jízdenku za 17 Kč. Na Ústředním hřbitově (ne v Modřicích na smyčce) si je vyzvedne Geancy a doveze nám je na hlavní nádraží, kde se sejdeme s Beruškami. Odtud půjdeme jedna skupina plavat a druhá bruslit.
Návrat: 14.00 klubovna - Trýbova 1a (nebo 14.30 p.un., pokud byste si přáli)
S sebou:
  • plaváčci: plavky, osuška, mýdlo, neplavci rukávky (kdo chce žabky, šampón, čepici na plavání/gumičku/skřipec, hřeben...), 50 Kč a svačinku (oběd bude společný v klubovně).
  • bruslaři: brusle, rukavice, čepice, třeba teplý čaj, 50 Kč (pokud si chcete brusle půjčovat, je to dalších 50 Kč navíc!) a svačinku (oběd bude společný v klubovně).
Takže v neděli - a sportu zdar!:-)