Pokyny na výlet - 12.10. 2013

06.10.2013 20:44

Červený Harhul – 12.10. 2013

Sraz: 8:40 – Ořechov, zastávka u Obecního úřadu směr Brno (Děti vyzvedneme opět na Ústředním hřbitově a pošleme sms.)

Návrat: 15:00 v Brně, klubovna střediska Lesní moudrosti Pellicova 2

S sebou: papír, tužka, pláštěnka, vybavení na jednodenní výpravu, sluneční brýle, 40kč, kdo má mobilní telefon a hodinky

Letos, opět jako minulý rok budeme hrát hru po Brně se spousty dalších skautů z našeho střediska i mimo něj. Proto budeme děti dělit na týmy(herní skupiny) ve kterých budou soupeřit.

Týmy

·         Tým tvoří 3-5 členů, věkově smíšených (od 6 do 14 let - je třeba namíchat světlušky a vlčata se skautkami a skauty, pro případ, aby nevznikla skupinka příliš malých dětí) - to se klidně může přizpůsobit a namíchat až na místě:).

·         S týmem malých dětí může v krajním případě chodit (po domluvě s organizátory) rádce, který se však sám do hry aktivně nezapojuje, pouze dohlíží, aby skupinka hrála podle pravidel, nezabloudila...