Pokyny na výlet 6.10.2012

01.10.2012 20:29

Červený Harhul - 6.10. 2012

Co je to Červený Harhul?

Červený Harhul je skautská týmová akční hra po městě Brně, která má již dlouholetou tradici a náš oddíl se od jejího vzniku pravidelně podílí na její organizaci. Soutěží se obvykle ve věkově smíšených týmech a téma hry je každý rok jiné. Vždy ve hře figuruje hlavní a společný motiv, kterým je Červený Harhul. Každý rok zosobňuje něco jiného a vždy je překvapením, co se za těmito záhadnými slovy skrývá.

Sraz: 10:00 v klubovně v Brně(Trýbova 1a, nakládali jsme tam bedny)

Návrat : 15:00 tamtéž

S sebou: papír, tužka, pláštěnka, jídlo a pití, šátek, uzlovačka, sportovní oblečení vhodné dle počasí, 20kč.

Sraz a návrat je v Brně z důvodů příprav hry. Rozmístění vedoucích na stanovištích a pod., navrhuji nějakou vaši vzájemnou domluvu na odvozech dětí ke klubovně a z5. V případě problémů mě kontektujte.:) Tebi - Iveta Řezáčová - 734 834 574