Střediskové Velikonoce 3. - 5. 4. 2o15

29.03.2015 12:24

A je tu další středisková výprava - Velikonoce v Doubravici nad Svitavou

V pátek 3. 4. prosím posaďte děti na autobus č. 510, který jede v 8.13 od obecního úřadu a zaplaťte jim lístek za 17 Kč. V Modřicích na smyčce přestoupí na tramvaj č. 2 a pojedou na hlavní nádraží. Tam jako vždy přijdou na p. u n. (pošta u nádraží), kde už budou čekat ostatní děti a vedoucí ze střediska. Odtud mi pošle sms Souri, že děti v pořádku dorazily a já pošlu sms Vám, abyste se nemuseli strachovat:-) Společně pak všichni půjdou na vlak. Já do vlaku přistoupím v místě mého bydliště - v Babicích nad Svitavou.

Návrat: neděli 5. 4. ve 14.00 p. u n.

Cena: Ubytování 80 Kč/os. (2x40), společné jídlo 170 Kč (pátek večeře -> neděle oběd), cesta cca 60 Kč. Celkem 310 Kč/dítě. My ale ještě máme slevu z minulého výletu 60 Kč, takže Vás Velikonoce vyjdou na 250 Kč/dítě.

S sebou: vše zabalit do jednoho velkého batohu - spacák, karimatka, ešus, lžíce, hrnek, oblečení na ven (teplé) i dovnitř, oblečení na spaní, hygienické potřeby, přezůvky, pláštěnka, pevná obuv, skautský kroj, malý batoh, holky pentle a barvy/ozdůbky/cibulové slupky na vajíčka, Matěj provázek na mrskačku, zpěvníky, láhev 1,5 l, stezka, šátek, uzlovačka, papír a tužka, vlastní jídlo do páteční večeře (ta už bude společná), kronika (ten, kdo ji u sebe má) a deník.

Kdyby něco, volejte a piště Ilei - 736 173 927, JanaBlahuskova@gmail.com :-)

A ještě malé lákadlo z loňska: